Na skróty...
Kliknij w logo, aby przejść na podstronę.

Spedycja Antrans BIS


Transport międzynarodowy Antrans

O Nas

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

OFERUJEMY:

Firma ANTRANS TRUCK & TRAILER SERVICE posiada korzystną lokalizację przy DK94 w miejscowości Sławków
(GPS: 50.305919, 19.339099).

Wysoką fachowość naszych pracowników potwierdzają posiadane przez ANTRANS TRUCK & TRAILER SERVICE autoryzacje WIELTON i KRONE. W ramach autoryzacji wykonujemy również naprawy Wabco, Haldex, BPW, Knorr-Bremse, Saf Holland.

Kompleks wyposażony jest w nowoczesną stację diagnostyczną, hale warsztatowo – serwisowe, które zaopatrzone sią m.in. w najnowsze urządzenia do naprawy pojazdów, myjnię samochodów ciężarowych, serwis tachografów, całodobowy parking.

Posiadane przez nas autoryzacje to gwarancja fachowej obsługi Ciebie i Twojego pojazdu. Korzystany wyłącznie z najlepszych urządzeń do serwisowania pojazdów, dostarczamy tylko oryginalne części zamienne.

Każdą naprawę realizujemy w możliwie najkrótszym czasie kładąc jednak nacisk głównie na profesjonalne i rzetelne wykonanie naprawy. Nasze usługi objęte są gwarancją co potwierdza fachowość ich realizacji oraz chęć zdobycia zaufania naszych obecnych i przyszłych klientów.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • naprawy pojazdów ciężarowych (naprawy silników, naprawy zawieszenia),
  • obsługa okresowa pojazdów (wymian płynów i filtrów, przegląd stanu pojazdu),
  • naprawy naczep i przyczep (obsługa kompleksowa), wycena naprawy, pomoc serwisowa w miejscu awarii, analiza komputerowa.

Zapraszamy do korzystania z oferty naszych usług.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij